Gamtamokslinė tiriamoji – projektinė veikla

2021-03-22 (atnaujinta 2024-05-14)

3a klasės mokiniai atliko tyrimus augindami velykinę žolę, kviečius, pipirnę, mėtą. Pasėję sėkleles į kiaušinio kevalą ar kitus pasirinktus indus, pastebėjo, jog uždengus maišeliu, jos greičiau sudygsta. Augalams reikia kuo daugiau šviesos. Daigai, kuriems trūksta šviesos, išstypsta, yra aukšti ir ploni, o tie, kuriems užtenka šviesos, yra storesni, žemesni, tvirtesni. Mokiniai nustatė, kad gana greitai sudygsta kviečiai, velykinė žolė, pipirnė, o mėta dygsta ilgai. Mokiniai mokėsi saikingai laistyti augalėlius.

Savo užaugintais žalumynais 3a kl. mokiniai papuoš šeimos Velykų stalą.

Projekto vadovė Dalia Korženiauskienė