Pažinkime gimnazijos aplinką

2020-10-15 (atnaujinta 2024-05-18)

3a ir 3b klasės mokiniai dalyvavo projektinėje-tyriminėje veikloje. Mokiniai susipažino su gimnazijos aplinkoje augančiais medžiais, juos skaičiavo, matavo kamieno storį, bandė nustatyti amžių. Išmatavo ąžuoliukų kamienų storį, kuriuos pasodino pirmoji mokyklos dvyliktokų laida. Gerokai  jie paūgėjo ir pastorėjo,  nes  praėjo 26-eri metai...

Nuspręsta, kad seniausias ir storiausias medis yra mūsų ąžuolas. Jam apie 200 metų. Žavingi ir trys storuliai gluosniai. Pats įdomiausias medis – tai karpytasis klevas bei gimnazijos aplinkos pakraštyje stūksantis keistuolis beržas su besišakojančiais kamienais. Trečiokai pastebėjo didelę medžių įvairovę, tačiau vis dėlto daugiausia gimnazijos aplinkoje – eglių.

Mokiniai pasidžiaugė, kad gimnazijos aplinka labai graži, daug medžių ir krūmų. Smagu išeiti į kiemą pabėgioti pievele, tyrinėti aplinką. Smagu, kai pamokos vyksta lauke. Sutarta, jog mokiniai stengsis šią aplinką saugoti bei elgtis kultūringai.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia Korženiauskienė

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka